FIRMA

rpm architekci to grupa doświadczonych specjalistów, którzy twórczo i kompleksowo podchodzą do powierzonych zadań.

Oferujemy Państwu kompleksowy, przejrzysty i niezawodny pakiet usług. Wieloletnia współpraca oraz efektywna współpraca pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu projektowania i realizacji inwestycji, skutkuje ciągłym udoskonaleniem i poszerzaniem naszego pakietu usług.

Proces projektowy realizowany przez rpm architekci składa się z następujących etapów:

Etap 1: Burza mózgów

Pierwsze spotkania z klientami to typowa burza mózgów. Klienci przedstawiają nam swoje życzenia, oczekiwania i potrzeby. Wszystkie założenia analizujemy pod kątem wykonalności, efektywności i wydajności ekonomicznej, tak aby zaplanować rozwiązania jak najlżejsze dla finansów naszych klientów. Jednym z najważniejszych czynników determinujących plany jest funkcjonalne przeznaczenie docelowego obiektu. My pomożemy Państwu zaprojektować zarówno wymarzony dom, jak i przestrzenną halę produkcyjną, handlową, budynek użyteczności publicznej, ogród lub ich oświetlenie, mając na uwadze odpowiednie cechy funkcjonalne każdego z nich.

Etap 2: Wizyta

Kolejnym etapem jest wycieczka na teren przyszłej budowy. Pozwala to skonfrontować nasze założenia i plany z rzeczywistości i dokonać niezbędnych korekt, np. co do położenia domu na działce, odpowiedniego umiejscowienia poszczególnych pomieszczeń w stosunku do stron świata, ewentualnej lokalizacji piwnicy.

Etap 3: Projektowanie i wizualizacja

W etapie projektowania biorą udział specjaliści wszystkich branż. Projektanci rpm architekci połączyli swe siły, doświadczenie i umiejętności, tak aby w jak największym stopniu spełnić oczekiwania klientów, a jednocześnie wziąć pod uwagę aspekty praktyczne, funkcjonalne a przede wszystkim zgodności z obowiązującym prawem i normami. Na tym etapie nasi pracownicy pomogą Państwu zdobyć wszelkie niezbędne dokumenty czyli decyzje, zezwolenia i uzgodnienia techniczne. Klient na każdym etapie projektowania ma możliwość wglądu do dokumentacji, wizualizacji i podzielenia się swoimi uwagami i doświadczeniem. Efekt końcowy projektowania to indywidualny projekt o najwyższej jakości rozwiązań technologicznych oraz prawomocne pozwolenie na budowę.

Etap 4: Realizacja

Etap realizacji projektu to spełnienie marzeń naszych klientów. W ramach współpracy z firmami wykonawczymi rpm architekci proponują Państwu nadzór nad realizacją projektu na każdym jego etapie. Co i jak będziemy robić zależy głównie od Państwa. Jeśli nie dysponują czasem chętnie zwrócimy Państwu uwagę na wysokiej klasy specjalistów lub materiały. Wszystko w zależności od potrzeb i możliwości.

Bezpośredni kontakt z klientem i nieustanne konsultacje to nasza karta gwarancyjna, zapewniająca Klientom zadowolenie z efektu finalnego naszej współpracy.

 

Projekty domów